Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 144

Max Beckmann *

(Leipzig 1884-1950 New York) Der Neger, verso: Nachlass-Stempel Max Beckmann P. B., vom Sohn des Künstlers Peter Beckmann signiert, Trockenstempel: Hanfstaengl Druck, Radierung, Auflagenr. 47/80, Velin, ca. 29 x 26 cm, Blatt ca. 51,5 x 36,5 cm, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 14:47

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Vyvolávací cena:

Max Beckmann *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020