Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 146

Kurt Regschek *

(Wien 1923-2005) W. A. Mozart - Bildnis mit Sternenkonstellation (zum 200. Todestag), signiert und datiert unten rechts: Regschek 1991, Radierung E. d'A., ca. 31 x 21 cm, Blatt ca. 58 x 48 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 14:47

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Kurt Regschek *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:47
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020