Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 151

Willy Jaeckel

(Breslau 1888-1944 Berlin) Vergewaltigung, signiert und nummeriert unten rechts W. Jaeckel 210/30, in der Platte datiert (19)16, Lithografie, ca. 32 x 26 cm Franz Maria Jansen (1885-1958) Shakespeare - Version, signiert unten rechts, aquarellierter Holzschnitt, ca. 22 x 25 cm, jeweils mit Passep.

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 14:49

Vyvolávací cena:

Willy Jaeckel

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 14:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020