Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 250

Fisch-Servierplatte um 1900

Kayserzinn, ellipsenförmig mit Süß- und Salzwassertieren u. a. Hecht, Seepferdchen und Krabbe, im Flachrelief, ca. 61 x 28 cm, gemarkt (Nr. 4325), Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.08.2020 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 141,-
Vyvolávací cena:

Fisch-Servierplatte um 1900

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Letní aukce
Datum: 06.08.2020 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 31.07. - 06.08.2020