Collier "Elefant"
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,10 ct, Länge ca. 40 cm, 13,5 gøg13
06.08.2020 - 10:01
- Vyvolávací cena:
Collier "Elefant"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 06.08.2020 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Hinterglasbild "Hl. Georg der Drachentöter" alpenländisch Ende 19./ Anfang 20. Jhdt.
- 1982 Barolo DOCG Riserva, Accademia Torregiorgi, Piemont
- Italienischer Prunkkonsoltisch,
- Omega Constellation