Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-450902/0001

Brillant Diamantring zus. 0,71 ct

Gold 750, Brillant ca. 0,20 ct in Weißgold 750 gefasst, Diamanten im Trapez- und Baguetteschliff, RW 52, 3,6 g øg4

06.08.2020 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.08.2020 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online