Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038495/0001

Franz Gerasch

(Wien 1826-1906) Fasszieherhaus am Spittelberg Wien, signiert unten links: Franz Gerasch, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 22 x 20 cm, Passepartout, verglast, beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.07.2020 - 15:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Gerasch

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.07.2020 - 15:17
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 30.07.2020