Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020575/0005

Künstler Anfang 20. Jh.

Stilleben mit Blumen und Früchten, Öl auf Leinen bezeichnet A. Stoff 1920 pinxit 73 x 100 cm. Rahmen bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

31.05.2017 - 17:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 31.05.2017 - 17:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 20.05. - 31.05.2017