Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025221/0003

Autogrammkarte Michael Schumacher

Farbfoto, handsigniert, ca. 20 x 29 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

04.08.2020 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 04.08.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online