Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071420/0002 -

Künstler 19. Jahrhundert

Eine Fähre am Fluss, im Hintergrund eine Stadt, Öl auf Metall, 26 x 32 cm, oval, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2020 - 15:07

Cena:
EUR 1.660,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 27.08.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online