Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071420/0001 -

Alexander Johann Dallinger von Dalling

(Wien 1783-1844) Der Überfall, monogrammiert (ligiert) AD, Öl auf Holz, 29 x 23 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2020 - 15:07

Cena:
EUR 3.310,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 27.08.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online