Čís. položky 138-067226/0006

Julius Rose

Julius Rose - Bilder

(Königsbrück 1828-1911 München) Schiffe auf hoher See, signiert Rose, Öl auf Leinwand auf Karton, 40 x 32 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2020 - 15:09

Cena:
EUR 2.480,-

Julius Rose

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Typ aukce: Okamžitý nákup
Online do: 27.08.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online