Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070313/0003

Hermann Kern zugeschrieben/attributed

(1838-1912) Der glückliche Trinker, Öl auf Leinwand auf Karton, 42 x 30 cm, beschnitten, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.08.2020 - 15:10

Cena:
EUR 970,-

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Paintings
Online do: 27.08.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online