Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025298/0001

Mimmo Rotella *

(Catanzaro 1918-2006 Mailand) Ohne Titel, handsigniert: Rotella, bezeichnet: P. A., Lithographie in Farbe auf Velin von Fabriano, Blattgröße ca. 51,5 x 68,5 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Mimmo Rotella *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online