Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065225/0000

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Drei Strelizien, signiert: Alfred Bareis, datiert: 1966, Aquarell über Bleistift auf Papier, ca. 45 x 31,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online