Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025306/0003

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Carnevale Veneziano, handsigniert: Flora, im Druck signiert, betitelt und datiert: (19)82, Offset, Passepartout-Ausschnitt ca. 28 x 38,5 cm, verglast, gerahmt, Rahmen gering beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online