Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025303/0010

Jan Skramlik

(Prag 1860-1936) Dorflandschaft, signiert: J. Skramlik, Öl auf Leinwand, ca. 45,5 x 33,5 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Jan Skramlik

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online