Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025303/0004

Hubert Sattler

(Wien 1817-1904) zugerschrieben/attributed Wilhelm-Tell-Kapelle am Vierwaldstättersee, monogrammiert: H. S., Öl auf Blech, ca. 26 x 36 cm, gerahmt, rückseitig Werbeschild, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Hubert Sattler

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online