Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025302/0004

Monogrammist um 1892

Portrait des Komponisten Richard Wagner, monogrammiert (ligiert): J P, datiert: 1892, Öl auf Leinwand, ca. 29 x 23,5 cm, Kratzspuren, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Monogrammist um 1892

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online