Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065215/0000

Wenzel, um 1942

Stillleben mit Flusskrebs, signiert und datiert: Wenzel (19)42, Öl auf Leinwand, ca. 42,5 x 38,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:03

Vyvolávací cena:

Wenzel, um 1942

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online