Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025303/0008

Vilem Hlobil *

(Tschechien, 1904-1994) Dame mit Früchtekorb, signiert: V. Hlobil, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 39,5 x 29,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:05

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Vilem Hlobil *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online