Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025296/0007

E. Rath, zweite Hälfte 20. Jahrhundert

Vor dem Stadttor, signiert: E Rath, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online