Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065150/0000

Max Angerer *

(Schwaz, Tirol 1877-1955) Gebirgslandschaft, signiert: Max Angerer., Öl auf Leinwand, ca. 50 x 68 cm, zwei Leinwandfehlstellen, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Max Angerer *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online