Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024546/0011

Franz Russ der Jüngere

(Wien 1844-1906) zugeschrieben/attributed Mädchenportrait, links unten undeutlich signiert und datiert, Öl auf Leinwand, ca. 31,5 x 26 cm, gerahmt, Rahmen gering beschädigt

Provenienz: Privatsammlung, Oberösterreich

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Franz Russ der Jüngere

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online