Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024565/0006

Elisabeth Wienerroither *

(Linz 1930-2017) Anton Bruckner - Messe in f-Moll Credo, signiert: E Wienerroither, datiert: 1996, bezeichnet: credo in unum deum, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 64 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:12

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Elisabeth Wienerroither *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:12
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online