Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025074/0001

Richard Diller *

(Wels 1890-1969 Linz) Der Linzer Ausstellungsverein am Weihnachtsmarkt im Volksgarten, signiert: Diller, Öl auf Leinwand, ca. 46 x 66 cm, gerahmt (SLS)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:

Richard Diller *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online