Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025135/0002

Gustav Wilhelm Lautenschläger *

(Wien 1859-nach 1945) Landschaft mit zwei Zillen am Wasser, signiert: G. Lautenschläger., datiert: Oktob. 1927, Öl über Kohle auf Holz, ca. 31 x 39,5 cm, gerahmt (SLS)

Provenienz: Privatbesitz, Krems

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online