Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025205/0001

Ludwig Bürgel *, zwei Bilder:

(Wien 1901-1980 Seekirchen) Kapelle im Gebirge, Bergfrühling, jweils signiert: Ludwig Bürgel, Öl auf Leinwand auf Hartfaserplatte, ca. 25 x 30 cm bzw. ca. 30 x 25 cm, jeweils gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *, zwei Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online