Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025205/0003

Ludwig Bürgel *

(Wien 1901-1980 Seekirchen) Stadel mit Baum bei Waldprechting, signiert: Ludwig Bürgel, rückseitig betitelt, Öl auf Leinen auf Hartfaserplatte, ca. 40 x 40 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ludwig Bürgel *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online