Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023408/0001

Max Kislinger *

(Linz 1895-1983) 14 Glückwunschkarten, 13 mal signiert, teils gewidmet und datiert, Holzschnitte, teils in Farbe, jeweils ca. 10,5 x 15 cm, Altersspuren

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Max Kislinger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online