Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-024660/0004 -

Eduard Hehn

(tätig im 20. Jahrhundert) Blick über St. Wolfgang auf den Sparber, signiert: E. Hehn, Aquarell über Bleistift auf Papier, ca. 31 x 21,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

18.08.2020 - 15:26

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 75,-

Eduard Hehn

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 18.08.2020 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online