Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022394/0007

Konvolut 12 Armbanduhren

Edelstahl/Metall, tlw. vergoldet, Handaufzug und Quarzwerke, u. a. Certina, Fossil, Jacques Lemans, Sea Devil, zus. 434 g, 3 Etuis, tlw. starke Gebrauchsspuren, Teile fehlen, Batterien entleert, Service notwendigøx

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

13.08.2020 - 10:04

Vyvolávací cena:

Konvolut 12 Armbanduhren

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 13.08.2020 - 10:04
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online