Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-322550/0051

Diamant Ring

Rotgold 580, ein Altschliffdiamant, ca. 0,15 ct, zwei synth. Schmucksteine, RW 57, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,3 gøg5

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

13.08.2020 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Diamant Ring

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 13.08.2020 - 10:42
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online