Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105549/0034

Steinguss Relief, spielende Putti mit Ziegenbock,

20. Jh., gerahmt, 37 x 32 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

05.08.2020 - 15:23

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 05.08.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online