Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-047111/0001

Altschliffdiamant Rubin Stabbrosche

Gold 585, Silber kombiniert, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,15 ct, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 3 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

20.08.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 20.08.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 19.08.2020