Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048899/0001

Altschliffbrillant Ring zus. ca. 0,40 ct

Weißgold 585, 2,9 g, RW 57/58 øG3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

20.08.2020 - 15:37

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 20.08.2020 - 15:37
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 19.08.2020