Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-314314/0003

Brillantsolitär ca. 0,70 ct

Damenring, Gold 580, Silber 800 kombiniert, tlw. gerillte Ringschiene, ein Altschliffbrillant, RW 54, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,6 g, Fassung seitlich mit Riß, Reparatur notwendigøg2

Expert: Christian Wainke Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

20.08.2020 - 10:15

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär ca. 0,70 ct

+43-1-604 13-71 - 15

christian.wainke@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 20.08.2020 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online