Brillant/Diamant Damenring
Gold/Weißgold/Rotgold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,20 ct, zwei Brillanten, zus. ca. 0,15 ct, Zierdrähte, RW 56, 3,7 gøg4
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
20.08.2020 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Brillant/Diamant Damenring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 20.08.2020 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |