Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-319758/0002

Diamant Saphir Allianzring

Gold ca. 580, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,40 ct, ein ovaler Saphir, ca. 0,80 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 61, 8,6 g, Farbstein mit Oberflächenmerkmalenøg8

Expert: Alexander Olajos

20.08.2020 - 11:00

Vyvolávací cena:

Diamant Saphir Allianzring

Expert: Alexander Olajos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 20.08.2020 - 11:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online