Diamantsolitär ca. 0,35 ct
Gold 580, ein Altschliffdiamant, RW 54, österr. Amtspunze 1872-1922, 4,4 gøx
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
alexander.mauthner@dorotheum.at
31.08.2020 - 15:59
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär ca. 0,35 ct
Expert: Alexander Mauthner
Alexander Mauthner
+43-2622-224 67
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.08.2020 - 15:59 |
Místo konání aukce: | Graz |