Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 386-034594/0001

Brillantsolitär ca. 1,00 ct

Weißgold 750, RW 59, 14 g, TragespurenøG14

31.08.2020 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Brillantsolitär ca. 1,00 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty
Datum: 31.08.2020 - 16:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online