Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 087-000191/0000

Altschliffbrillantherrenring

Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,65 ct, Österreichische Amtspunzierung Fuchskopf 1872-1922, RW 64, 8,5 g, Ringschiene graviert øG9

31.08.2020 - 16:03

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Altschliffbrillantherrenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty
Datum: 31.08.2020 - 16:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online