Brillantsolitär ca. 0,15 ct
Weißgold 585, RW 50, 6,9 g Tragespurenøg7
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
31.08.2020 - 16:05
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär ca. 0,15 ct
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 31.08.2020 - 16:05 |
Místo konání aukce: | Graz |