Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-190221/0001

Brillantsolitär ca. 0,30 ct

Gold 585, RW 50, 12,1 gøg12 Tragespuren, Widmungsgravur

31.08.2020 - 16:10

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantsolitär ca. 0,30 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty
Datum: 31.08.2020 - 16:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online