Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106044/0001

Sitzender Dackel,

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan, farbig staffiert, Höhe 9 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

31.08.2020 - 15:09

Cena:
EUR 130,-

Sitzender Dackel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Antiquitäten
Online do: 31.08.2020 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online