Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106289/0088

Silber Deckeldose,

Innenvergoldung, rund, transluzid gelb emailliert, Scharnierdeckel mit Blumendekor und schwarzem Rand, Dm. 4,5 cm, Bruttogewicht 41 g, Meisterzeichen, Prager Einfuhrpunze 1902-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.08.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Silber Deckeldose,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 18.08.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online