Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105441/0009

Schale,

Silber, vergoldet, rund, zwei Henkel mit Rocaillendekor, Randzonen mit Rocaillendekor, Dm. 10,5 cm, Länge 18 cm, Gewicht 224 g, apokryphe Beschauzeichen, 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

18.08.2020 - 15:18

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Schale,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 18.08.2020 - 15:18
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online