Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106250/0012

3 Reiseikonen,

Silber, Metall, farbig bemalte Heiligendarstellungen, Silbermontierung, jeweils 5,5 x 4 cm, Meisterzeichen, Moskauer Beschauzeichen 1899-1917, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

18.08.2020 - 15:20

Vyvolávací cena:

3 Reiseikonen,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 18.08.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online