Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-106666/0037

Feldmarschall Erzherzog Joseph August - Pokal,

Silber, rund, Wandung mit graviertem Monogramm "J" mit Erzherzogskrone, Jahreszahl 1928, Höhe 18 cm, Gewicht 111 g, Meisterzeichen, Budapester Dianakopfpunze ab 1872, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

18.08.2020 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 18.08.2020 - 15:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online