Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-105476/0021

Kiever Silber Becher,

rund, graviert, Architekturszenen, Höhe 7 cm, Gewicht 50 g, Meisterzeichen, Stadtmarke Kiev, um 1900, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.08.2020 - 15:21

Vyvolávací cena:

Kiever Silber Becher,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 18.08.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online